Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Брой 89, Година XXXII

Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Лолита на Гришо отказа да говори за личния си живот

Лолита на Гришо отказа да говори за личния си живот

Лолита Османова, която е половин­ката на най-добрия ни тенисист Григор Димит­ров, отказа да говори за лич­ния си живот. “Съжалявам, но не искам да говоря за лич­ния си живот. Ако ме питате за мода, прически, пътувания и такива подобни неща, с удовол­с­т­вие. Но вие сте от Бъл­гария и ще ме питате за лич­ния ми живот. А аз никога не говоря за лич­ния си живот“, заяви Османова пред аген­ция БЛИЦ .

В същото време Григор Димит­ров обяви че проб­лемите със зъбите вече са в миналото. Заради тях род­ният тенисист пропусна учас­тие на тур­нира в пор­тугал­с­кия град Ещорил. Хас­ков­лията е готов да се завърне на корта, след като пуб­ликува снимка от зъболекар­с­кия стол и написа: „Всичко е изчис­тено. Шевовете са премах­нати и съм готов за дейс­т­вие.“

Гришо ще може да замине за Мад­рид, където през след­ващата сед­мица ще учас­тва на втория за годината Мас­търс тур­нир на чер­вено. За него сезонът на клей започна в Монте Карло, където победи в по два сета Ян-Ленард Щруф и Жереми Шарди, но загуби от Рафаел Надал.

България

Пенсионерски геноцид

Пенсионерски геноцид

След цял един месец – през който къд­реха избор­ния закон — нак­рая се сетиха за бъл­гар­с­ките бед­няци.

Обаче заседанието на Пар­ламента доникъде н…

Прочети още:

Loading...

Икономика

Русия спира полетите за своите туристи до България

Русия спира полетите за своите туристи до България

Туроператорите имат информация от руски граждани, че в момента българското посолство в Москва не издава визи

Русия спира полетите на своите т…

Прочети още:

Loading...

Култура

Честваме 80 години от рождението на незабравимата Гена Димитрова

На големия хрис­тиян­ски праз­ник Гер­гьов­ден незаб­равимата Гена Димит­рова щеше да навърши 80 години. За жалост тя си отиде без време през 2005

Прочети още:

Loading...

Свят

Сърбия дава 25 евро на всеки, който се ваксинира срещу COVID-19

Сърбия дава 25 евро на всеки, който се ваксинира срещу COVID-19

Франция разреши по-широк обхват за прилагане на препаратите

Лицата над 16 години и тези, които вече са получили една или две дози, както и те…

Прочети още:

Loading...

Земеделие

Loading...