Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Сря28102020

Брой 207, Година XXXI

Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Ники Михайлов след мача с ЦСКА 1948: Нашият план “С“ е по-добър от техния план “А“

Ники Михайлов след мача с ЦСКА 1948: Нашият план “С“ е по-добър от техния план “А“

Ники Михайлов след мача с ЦСКА 1948: Нашият план “С“ е по-добър от техния план “А“

Капитанът на Лев­ски Николай Михай­лов изрази радостта си от победата над  ЦСКА 1948. “Сините“ се наложиха с класичес­кото 3:0 и продъл­жиха доб­рото си пред­с­тавяне.

Важ­ното е, че имаме дъл­бочина на резер­в­ната скамейка. До сед­мица или десетина дена ще изг­леж­даме още по-добре. Наис­тина има голяма промяна както физически, така и психологически. Тран­с­ферите помог­наха много за това отборът да изг­лежда по раз­личен начин. Исках да кажа, че такъв тип изказ­вания, аз не ги толерирам. На терена видяхте, че бяхме по-борбени и агресивни. За целия мач те имаха 2 шанса. За мое щас­тие записах и суха мрежа. Много неща се изговориха, че за тях това било план “А“ за нас план “С“. Аз съм горд от моите мом­чета”, комен­тира Михай­лов.

България

Икономика

16,6 млрд. лева дупка в бюджета

16,6 млрд. лева дупка в бюджета

Скоростта на увеличение на нашия дълг над­вишава темпа на рас­теж на икономиката ни и това се прев­ръща в тен­ден­ция“, комен­тира от Лон­дон проф.…

Прочети още:

Loading...

Култура

Михаил Белчев събира звезди в НДК

Михаил Белчев събира звезди в НДК

Михаил Бел­чев е сценарист на големия кон­церт „Третият лъч“, който събира звезди от няколко генерации в НДК. При 30 процента от капацитета на…

Прочети още:

Loading...

Свят

Земеделие

Британски фермери търсят българи да им гледат пуйките

Британски фермери търсят българи да им гледат пуйките

Произ­водителите на пуйки във Великоб­ритания нас­тояват за спешно изк­лючение за набиране до края на месеца на 1000 сезонни работ­ници от чуж­бин…

Прочети още:

Loading...