Вестник Земя

Коопмедия                    ЦКС
         НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

25 въпроса за Крим
Вестник Земя - първа страница

Брой 150, Година XXXIII

Back Вие сте тук:Начало България (2) Петков и Василев звънели на депутатите от ИТН

Петков и Василев звънели на депутатите от ИТН

Кирил Пет­ков и Асен Василев звънят на всички депутати от “Има такъв народ“ (ИТН). И като каз­вам на всички — имам пред­вид наис­тина на всички. И им обяс­няват по телефона колко лош съм аз, колко добри и морални хора са те. Раз­бира се, с цел да ги убедят да гласуват за новото пред­ложение за правител­с­тво с министър-председател Асен Василев. Това написа във Фейс­бук лидерът на ИТН Слави Трифонов. „Аз в пос­лед­ните 30 години съв­ременна история на политичес­кия живот за такова нещо не съм чувал. Нито в Бъл­гария, нито по света. Жаж­дата за власт е поз­ната на историята. Явно човек е така уст­роен, че този стремеж да влас­т­ваш над другите е брутален. Но аз го виж­дам за пръв път“, комен­тира шоуменът и политически лидер.

Това, което правят Кирил Пет­ков и Асен Василев явно не е незаконно, но чисто в човешки план е просто отв­ратително. Според мен нищо не е на всяка цена, освен грижата за семейс­т­вото и хората, които обичаш. Но ако властта за един човек е на всяка цена, значи този човек е сбър­кан и вреден за всички останали. Кирил Пет­ков и Асен Василев, иск­рено ви пожелавам да се задавите с власт“, резюмира Трифонов.

България

Зарков вижда възможност за пробив по „Шенген“

Зарков вижда възможност за пробив по „Шенген“

“Шен­ген“ е една от темите, по които може да има пробив без работещ пар­ламент. Това обяви в предаването “Тази събота“ по Би Ти Ви служеб­ният …

Прочети още:

Loading...

Икономика

30 здрави момчета блокираха работата на “Капитан Андреево“

30 здрави момчета блокираха работата на “Капитан Андреево“

Жан­дар­мерията под­държа общес­т­вения ред на гранич­ния пункт, за да не въз­никва нап­режение между служителите на час­т­ната лаборатория и Бъл­гарск…

Прочети още:

Loading...

Култура

Спорт

ЦСКА 1948 разби с 5:2 Ботев (Враца) и излезе начело, Чочев с 4 гола

ЦСКА 1948 разби с 5:2 Ботев (Враца) и излезе начело, Чочев с 4 гола

Винаги може по-добре, затова трябва да над­г­раж­даме. Не трябва да се задоволяваме с това, че сме победили, обобщи треньорът на чер­вените Любо…

Прочети още:

Loading...

Свят

Земеделие

В кризата младият собственик на „Козле“ черпи опит от швейцарския пазар

В кризата младият собственик на „Козле“ черпи опит от швейцарския пазар

Георги Мутафчиев ще гради минифабрика за производство на лиофилизирани и дълбоко замразени биоплодове и биозеленчуци

Във времена на политичес…

Прочети още:

Loading...