Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Брой 279, Година XXXII

Back Вие сте тук:Начало България (2) Ицо Хазарта отказал пост в изпълнителната власт

Ицо Хазарта отказал пост в изпълнителната власт

Ицо Хазарта отказал пост в изпълнителната власт

Имах пред­ложение да вляза в изпъл­нител­ната власт. Причината да не го приема, е че поз­навам въз­мож­нос­тите си и смятам, че на този етап не бих бил полезен там. Това заяви Христо Пет­ров, извес­тен като Ицо Хазарта, след като стана депутат, съобщи Топновини.бг. На въп­рос дали би станал минис­тър на кул­турата, той отговори: „Не, не бих станал, защото опитът ми не стига за такава длъж­ност. Със сигур­ност това, което съм правил през годините, би ми помог­нало да съм полезен в тази сфера”, уточни депутатът. Рапърът сподели, че е сигурен, че голяма част от хората ще променят отношението си към него. Моите приятели винаги са ме под­к­репяли и това е много важно за мен. Имаше колебания дали да приема да вляза в политиката, но си дадох сметка, че ако откажа, ще съжалявам цял живот…Наясно съм, че ще трябва да платя тази цена. Ще си струва, ако успея да свърша смис­лени неща, ако остана верен на съвестта си и некорум­пиран, заяви той.

България

Икономика

Култура

Боб Дилън продаде музиката си на „Сони”

Боб Дилън продаде музиката си на „Сони”

Живата легенда Боб Дилън е продал на япон­с­ката кор­порация “Сони“ целия си музикален каталог, както и правата за няколко бъдещи записа, преда…

Прочети още:

Loading...

Спорт

Свят

Земеделие

Loading...