Брой 69, Година XXXI

Валута: 1 USD = 1.79913 BGN ↑ 1 GBP = 2.22385 BGN ↑ 1 CHF = 1.85264 BGN ↑
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Неймар с червен картон в поредно голово шоу на ПСЖ

Неймар с червен картон в поредно голово шоу на ПСЖ

Френският шампион ПСЖ сътвори пореден голов спектакъл в Лига 1. Парижани надделяха с 4:3 над Бордо, като на почивката резултатът бе 2:2. Гостите откриха резултата в 18-ата минута, но Кавани изравни само 7 по-късно. В края на полувремето паднаха нови две попадения по едно във всяка врата. Първо Маркиньос направи 2:1, но Пабло Кастро възстанови равенството.

През втората част с голове на Маркиньос и Мбапе се стигна до 4:2. Бордо обаче не се предаде и върна едно попадение и накара ПСЖ да трепери до края. В 89-ата минута гол за ПСЖ беше отменено заради засада с помощта на системата ВАР.

В добавеното време на мача червен картон получи Неймар и домакините завършиха двубоя с 10 души.

След този успех ПСЖ вече има 65 точки и уверено е на първото място с преднина от 13 пред втория Марсилия.

Моряци на френския атомен самолетоносач “Шарл де Гол“са със симптоми на коронавирус

Около 40 моряци на борда на френския атомен самолетоносач “Шарл де Гол“ отскоро проявяват симптоми, съвместими с коронавируса, и са обект на...