Брой 69, Година XXXI

Валута: 1 USD = 1.79913 BGN ↑ 1 GBP = 2.22385 BGN ↑ 1 CHF = 1.85264 BGN ↑
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Атлетико потопи “жълтата подводница

Атлетико потопи “жълтата подводница

Атлетико (Мадрид) победи с 3:1 Виляреал в двубой от 25-и кръг на Ла Лига. Жоао Феликс, Коке и Анхел Кореа бяха точни за “дюшекчиите“, докато за гостите се разписа Пако.

“Жълтата подводница“ започна агресивно и поведе в 16-ата минута. “Дюшечкиите“ не се стъписаха от инкасираното попадение и веднага тръгнаха в атака. В края на първата част Анхел Кореа възстанови равенството.

В 64-ата минута, когато Коке оформи пълния обрат с удар с глава. В 74-ата минута резултатът вече бе 3:1 в полза на Атлетико след попадение на Жоао Феликс. Така Атлетико си осигури третата позиция в класирането с 43 точки, а Виляреал е на 7-о място с 38 точки.

Моряци на френския атомен самолетоносач “Шарл де Гол“са със симптоми на коронавирус

Около 40 моряци на борда на френския атомен самолетоносач “Шарл де Гол“ отскоро проявяват симптоми, съвместими с коронавируса, и са обект на...