Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Вт28012020

Брой 271, Година XXX

Валута: 1 USD = 1.77239 BGN ↑ 1 GBP = 2.31973 BGN ↑ 1 CHF = 1.82583 BGN ↑
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Ники Михайлов: Имам договор с Левски до юни 2021 година

Ники Михайлов: Имам договор с Левски до юни 2021 година

Ники Михайлов: Имам договор с Левски до юни 2021 година

През последните седмици се възобнови моя стара травма от Кипър в глезена, която ми пречи да трениран пълноценно и да бъда част от състава, заяви вратарят

Вратарят на Левски и националния отбор Николай Михайлов коментира пред Sportal.bg спекулациите около него през последните дни. Както е известно, предвид това, че през този сезон не е титуляр в тима се заговори за негово напускане на клуба още през януари. “Истината е следната. Имам договор с Левски до юни 2021 година. Не съм тръгнал никъде, нито съм говорил на този етап с ръководството. Сега мисля изцяло за Левски, въпреки че във футбола нищо не е изключено. Последните седмици се възобнови моя стара травма от Кипър в глезена, която ми пречи да трениран пълноценно и да бъда част от състава. Всяка сутрин ходя на тренировка с кондиционния треньор на националния отбор, а следобед тренирам с Левски, тъй като искам да се възстановя максимално добре и да бъда на линия за пълноценни тренировки. Чета всякакви неща за мен, много от тях не отговарят на истината, но това е част от играта. Аз вече 15 години си живея с това нещо. Факт е, че не играя толкова, както ми се иска през този сезон. Това обаче не значи, че имам проблем с Милан Миятович, с който от първия ден изпитваме уважение един към друг. Аз съм един от опитните играчи в Левски и се опитвам да помагам на всеки ден на младите футболисти. Юноша съм на този клуб. Левски ми е дал много, както на мен така и на моето семейство. Хубаво е, че отборът е в борбата за двете отличия, тъй като преди година това не бе така. Дано вземем мача с Локомотив (Пловдив), който е много важен за нас. При успех, както знаете, ще останем близко до Лудогорец, а освен това ще дръпнем на Локомотив, който имаше невероятна 2019 година. Пожелавам успех на момчетата на “Лаута“ и дано завършим годината с победа в Пловдив” пожела си Михайлов.

„След това ще има пауза, в която да се заредят батериите, и от новата година се стартира подготовката с една единствена цел. Левски да се подготви така, че през май да празнува с трофей. Нашите фенове заслужават това. Трябва да направим всичко, за да ги зарадваме“, каза още вратарят.

31-годишният Михайлов се надява, че представителният отбор на България ще има късмет в предстоящите баражи и ще успее да стигне до Евро 2020. “Няма какво да се заблуждаваме. Ще бъде много трудно, но предвид жребия, че сме домакини с Унгария, е предимство. Освен това евентуално, ако продължим сме на финал срещу Исландия или Румъния отново на “Васил Левски“, е невероятен шанс. Трябва да сме максимално концентрирани да имаме късмет в мачовете и играчите ни да играят редовно. Няма спор, че имаме шанс, но трябва да гледаме и реално. Дай Боже да се класираме на Евро 2020. Това ще бъде голям успех за българския футбол“, сподели Николай Михайлов.

България

Икономика

Loading...

Култура

Свят

Китай разработва ваксина от нов вид срещу коронавируса

Китай разработва ваксина от нов вид срещу коронавируса

Броят на заразените надхвърля 2000, налагат се нови мерки за ограничаване на заразата

Китайският Център за контрол и профилактика на заболява...

Прочети още:

Loading...

Земеделие