Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Сря16102019

Брой 200, Година XXX

Валута: 1 USD = 1.77303 BGN ↑ 1 GBP = 2.22296 BGN ↓ 1 CHF = 1.78078 BGN ↑
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Кубрат Пулев: Мачът ми срещу Букър е като за световната титла

Кубрат Пулев: Мачът ми срещу Букър е като за световната титла

Кубрат Пулев в никакъв случай няма да подцени бившия затворник Райдъл Букър в мача им на 9 ноември във Фресно, щата Калифорния (САЩ). Българската звезда в тежка категория смята, че тази битка е също толкова важна за него, колкото и един мач за световната титла. “Не знаех, че Райдъл Букър е бивш затворник, но това няма никакво значение за двубоя ми с него. Мачът е като за световната титла, защото, ако загубя, няма да имам шанс да се боксирам за пояса”, заяви по скайпа Кобрата в сутрешния блок на БНТ.

“Добър боксьор е, стабилен баланс има. Не е за подценяване. Няколко боксьори отказаха, но това е фактически човекът, който ще излезе срещу мен и ще играем на 9 ноември“, добави Пулев и обясни, че с него всичко е наред и се надява да донесе още един успех за България.

“Подготовката ми върви нормално, нищо не ме притеснява. Чувствам се перфектно. Имам много повече енергия от други мои съотборници. Здрав съм“, сподели Кобрата.

“Този мач е изключително важен, защото ако загубя, няма да се бия за световната титла. Смятам, че в първата половина на 2020 г. мач за пояса трябва да има. Но аз сега съм се концентрирал върху този противник, не подценявам никого. Ще изляза концентриран, ще бъда на 100% готов за победа, за да изкача предпоследното стъпало“, заяви още Кубрат Пулев.

България

Икономика

Култура

Свят

Земеделие

Вълци тормозят цяло село, нападат овце, кози...

Вълци тормозят цяло село, нападат овце, кози...

Вълци тормозят жителите на село Раздол, община Струмяни. Почти всеки ден хищниците нападат домашните животни, а местните хора не могат да се...

Прочети още:

Loading...