Брой 178, Година XXX

Валута: 1 USD = 1.76264 BGN ↓ 1 GBP = 2.19527 BGN ↓ 1 CHF = 1.78778 BGN ↓
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Нефтохимик постигна убедителен успех над Струмска слава

Нефтохимик постигна убедителен успех над Струмска слава

Отборът на Нефтохимик победи с 3:0 Струмска слава в мач от петия кръг на Втора лига. “Шейховете” стигнаха до успеха с попадения след почивката. Точни бяха Иван Колев, Пламен Тенев и Живко Петков.

Отборът на Ботев (Гълъбово) записа първи успех през настоящия сезон във Втора лига, след като в първи двубой от петия кръг на първенството победи с минималното 1:0 Спартак (Варна). Поражението пък бе пето поредно за “соколите”, които продължават да бъдат не просто без спечелена точка, но и без отбелязан гол от началото на шампионата.

Локомотив (София) се справи с минималното 1:0 със Спартак (Плевен) и записа четвърти успех от началото на кампанията. Голът на успеха бе дело на Димитър Георгиев в самия край на първото полувреме.

Хебър (Пазарджик) се издъни при домакинството си на Локомотив (Горна Оряховица). Тимът на Николай Митов стигна само до 0:0 срещу “железничарите“.

Черноморец (Балчик) не можа да се противостави на столичния Септември и загуби с 0:1.