Вт21052019

Брой 94, Година XXX

Валута: 1 USD = 1.75144 BGN ↑ 1 GBP = 2.23217 BGN ↓ 1 CHF = 1.73651 BGN ↑
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Ботев (Пд) се пестеше в Разград, заради реванша за Купата

Ботев (Пд) се пестеше в Разград, заради реванша за Купата

Лудогорец се наложи над Ботев (Пловдив) с 3:0 в мач от четвъртия кръг от първата шестица на Първа лига. Гостите явно не играха с пълни сили, защото в сряда им предстои полуфинален реванш за Купата на България срещу ЦСКА.

Първото попадение реализира Драгош Григоре в 37-ата минута от дузпа. В 45-ата минута влезлият като резерва Якуб Шверчок удвои. Полякът реализира за втори път в 89-ата минута.

Наставникът на Николай Киров обяви след поражението с 0:3 от Лудогорец в Разград, че за пловдивчани ще е добре да забравят този мач колкото се може по-бързо. “Като цяло не ни се получи играта. Имаме доста проблеми с окомплектоването на състава. В хода на мача дойдоха още някои проблеми. Трябва да забравим бързо този мач, защото не ни се получаваше почти нищо. Перейра има проблем, доста време лекуваше мускулно разтежение и сега пак там усети болка. Димитров е с температура. Хората, които заменят контузените и наказани състезатели трябва да са равностойни, но видяхме, че има проблем. Лъчо Балтанов го запазихме за сряда, когато гостуваме на „Българска армия” в реванша за купата на България”, разясни Киров.