Брой 94, Година XXX

Валута: 1 USD = 1.75144 BGN ↑ 1 GBP = 2.23217 BGN ↓ 1 CHF = 1.73651 BGN ↑
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Ливърпул разпиля Порто и ще играе с Барса

Ливърпул разпиля Порто и ще играе с Барса

Ливърпул победи Порто с 4:1 като гост в реванш от 1/4-финалите на Шампионската лига и след 2:0 в първата среща се класира за 1/2-финалите, където ще срещне Барселона.

Ливърпул прекърши устрема на домакините с гол на Садио Мане в 26-ата минута. През втората част Мохамед Салах (65) увеличи преднината на Ливърпул – 2:0. Само няколко минути след попадението Порто намали пасива си с гол на Едер Милитао. Четвърт час преди края и третият от атомното нападение на Ливърпул - Роберто Фирмино, се разписа. Това обаче не беше всичко и в 84-ата минута Върджил ван Дайк заби четвърти гол в мрежата на португалците за крайното 4:1.