Вестник Земя

Коопмедия            ЦКС
НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Пон10122018

Брой 237, Година XXVII

Валута: 1 USD = 1.72002 BGN1 GBP = 2.19547 BGN1 CHF = 1.73098 BGN
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Легионерите забивали „сините” още по-надолу

Легионерите забивали „сините” още по-надолу

Легионерите забивали „сините” още по-надолу

Взимаме чужденци, за да ги учим да играят футбол, твърди легендата на Левски Георги Иванов

Легендата на Левски Георги Иванов коментира в ефира на Би Ти Ви ситуацията в любимия си клуб, включително назначението на словенеца Славиша Стоянович за треньор на “сините“. “Смяната е закъсняла, защото няма кой да посочи грешките на треньора. Собственикът сам си го избира, а той ходи на мачове от 1 година. Стига се до едно блато, от което Левски ще излезе много трудно. Ще си говорим пак след една година“, започна Георги Иванов.

Според него в отбора има прекалено много чужденци: “Аз съм станал от Левски, защото съм харесвал Наско Сираков, Божидар Искренов, Емил Велев. В този отбор кого да харесаш? Пълно е с чужденци. Да харесам Обертан, ако съм дете, или да стана от Левски само заради синия цвят? По-добре да гледам Челси заради по-качествения футбол“, каза бившият нападател.

“В момента Левски е обезпечен добре, но трябва така да се изгради структурата, че да се взимат момчета от школата, а не чужденци. Тези легионери са изгонени от отборите си. Ние ги взимаме, за да ги учим да играят футбол, а те ни забиват още по-надолу“, смята Гонзо.

По отношение на новия треньор Славиша Стоянович легендата на “сините“ смята, че в Левски отново се прави грешката да се сменя наставника преди началото на сезона. “Почваме пак с “шест месеца ми трябват, за да опозная отбора“. А след шест месеца я камилата, я камиларят. Така че Левски пропусна още една година“, прогнозира Георги Иванов.

България

Икономика

Заетите в агросектора все по-малко

Заетите в агросектора все по-малко

Производителността на труда в селското стопанство е най-ниската в страната, едва 6,70 лв. за един работен човекочас

Заетите във всички направ…

Прочети още:

Loading...

Култура

Loading...

Свят

Земеделие

Трети български продукт получи защитено географско указание

Трети български продукт получи защитено географско указание

Европейската комисия обяви официално „Гроздова ракия Търговище“ за продукт със защитено географско указание. Решението е взето на 21 ноември…

Прочети още:

Loading...