Вестник Земя

Коопмедия            ЦКС
НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Нед23092018

Брой 181, Година XXVII

Валута: 1 USD = 1.66185 BGN1 GBP = 2.20773 BGN1 CHF = 1.72899 BGN
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Милан идва с всичките си звезди в Разград

Милан идва с всичките си звезди в Разград

Милан идва с всичките си звезди в Разград

Ако не вярвам в победата, няма да съм треньор на Лудогорец, заяви Димитър Димитров

Италианският гранд Милан няма никакво намерение да подхожда високомерно към Лудогорец в срещата между двата тима от 1/16-финалите на Лига Европа. Това става ясно от групата, която треньорът на “росонерите“ Дженаро Гатузо определи за днешния мач в Разград. Двубоят започва от 20 часа. Италианците идват с всичките си звезди, като единствено хърватският нападател Никола Калинич е аут заради контузия в аддукторите.

Вчера сутринта ”росонерите“ тренираха на базата си ”Миланело“, а в късния следобед пристигнаха в България. Италианският гранд няма да има официална тренировка на “Лудогорец Арена“.

“Надявам да станем свидетели на добра игра и качествен двубой, какъвто се очаква от цяла България. След жребия нашата мисъл бе към тази дата — 15 февруари. Всички мислим за този мач, защото Милан е огромно предизвикателство. Надявам се на успех. Знам, че ще е трудно, но оптимизмът не ме напуска. Естествено, че вярвам, че можем да победим Милан. Ако не вярвах, нямаше да съм треньор на този отбор. Надявам се късметът и шансът да са с нас. Това дали ще има подценяване от тяхна страна, не мога да кажа. Но се надявам да има, защото ще е плюс за нас. Нашите футболисти са на гребена на емоцията, това го видяхме още докато се теглеше жребият. Каквото и да си говорим, емоцията ще бъде водеща“, заяви треньорът на Лудогорец Димитър Димитров.

Гледали сме ги много пъти, имаме реална представа за качествата на Милан. Вижда се, че в последните мачове са в подем. Съперникът играе първенство и ще е в по-добро кондиционно състояние от нас. Ние трябва да се опитаме с характер и себераздаване да компенсираме факта, че все още нямаме официален мач през 2018 г. Във футбола най-важни са резултатите. Не искам да коментирам предварително състава”, завърши Херо.

България

Икономика

Култура

„Един пазарен ден отпреди 100 г.“ очаква Златоград

„Един пазарен ден отпреди 100 г.“ очаква Златоград

Калдъръмите на Етнографския комплекс в Златоград ще бъдат сцена на възстановка “Един пазарен ден отпреди 100 г.“ на 23 септември. Събитието …

Прочети още:

Loading...

Свят

Земеделие

Loading...