Вестник Земя

Коопмедия            ЦКС
НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Вт20022018

Брой 36, Година XXVII

Валута: 1 USD = 1.57601 BGN1 GBP = 2.20773 BGN1 CHF = 1.6988 BGN
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Венци Стефанов: Президентът предлага кой да бъде в Изпълкома на БФС

Венци Стефанов: Президентът предлага кой да бъде в Изпълкома на БФС

Венци Стефанов: Президентът предлага кой да бъде в Изпълкома на БФС

Нали имам огромно влияние, защо тогава не ми дадоха пари за стадиона, както на повечето клубове, чуди се босът на Славия

Президентът на Славия Венци Стефанов заяви пред Sportal.bg, че единствено президентът на футболната централа Борислав Михайлов може да реши кои хора да издигне за членове на Изпълкома на БФС. “Темата с участието на президенти на футболни клубове в Изпълкома на БФС малко се преекспонира. Не съм аз човекът, който може да каже кой ще участва и кой не. Това единствено зависи от Борислав Михайлов. Предлагат се хора и се гласува кой да влезе. Не мога да разбера защо някои толкова много се натискат за Изпълкома. Нека припомня, че членовете не са на заплата и не получават никакви пари. Нали уж аз като съм в Изпълкома, Славия има голямо влияние. Затова ли дадоха на всички клубове пари, за да си оправят терените и да си сложат осветление, а на нас нищо? Оставете настрана тези работи. Собствениците на клубовете може да оказват натиск и влияние дори и да са извън Изпълкома. Вижте аз от колко време съм там, а с нищо не се помага на Славия. Моето мнение e, че трябва президентите на клубове да седнем и да се разберем. Никой не бива да оказва натиск под каквато и да е форма”, заяви Стефанов.

“Слушам от щаба на Любослав Пенев да говорят как щели да вкарат експерти в БФС. Пенев си въобразява нещо, ама и той май не знае какво иска. Не видях нито един експерт в екипа им. Адвокатчето ли e експерт, или тези, които стояха до него? Това е несериозно. Ако собствениците на клубовете не взимат решения за футбола, тогава кажете ми кой да го прави?!”, чуди се босът на “белите”.

“Славия ще играе на стадион “Васил Левски” до лятото. През това време ще сменим тревната настилка на официалния ни стадион в „Овча купел”. Оправяме си и тренировъчните терени. Като съберем пари, ще започнем да мислим и за осветление. Щом сме готови с ремонтните действия, ще се върнем в нашия дом. Стефан Велков и Андреа Христов почти сигурно ще играят в чужбина от лятото”, завърши Венци Стефанов.

България

Икономика

Култура

Свят

Сергей Лавров призова Вашингтонда не си играе с огъня в Сирия

Сергей Лавров призова Вашингтонда не си играе с огъня в Сирия

Съветничка на Асад обвини САЩ и Турция, че пречат на мирно решение

Русия наблюдава с тревога опитите на САЩ да осъществят плановете си за под…

Прочети още:

Loading...

Земеделие