Брой 139, Година XXVII

Валута: 1 USD = 1.67998 BGN1 GBP = 2.1826 BGN1 CHF = 1.76982 BGN
Back Вие сте тук:Начало Спорт (2) Мерсин изпусна 3 гола преднина

Мерсин изпусна 3 гола преднина

Националният вратар Николай Михайлов игра поредните си пълни 90 минути за своя тим Мерсин, който изпусна победата срещу Балъкесирспор в 94-ата минута. Двубоят от 25-ия кръг на турската Лига 1, завърши 3:3, а гостите могат да съжаляват много, тъй като водеха с три гола на почивката.

Така Мерсин изпусна трите точки, но записа седми пореден мач без поражение. Тимът остана на последното 18-то място с 21 точки, а зоната за спасение е само на три. Домакините се смъкнаха на осмо място с 34 точки.

Залцбургският музикален фестивал започна със световни имена

Оперната прима Анна Нетребко ще видим в „Аида”

Австрийският фестивал в Залцбург започна вече стартира е ще представи класически и драматични …

Румен Порожанов: Трябва да търсим баланс в съфинансирането

Трябва да търсим баланс в съфинансирането. Икономическите условия вече не позволяват да няма съфинансиране на 1-ви стълб, както е било полит…