Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Пет06122019

Брой 234, Година XXX

Валута: 1 USD = 1.76296 BGN ↓ 1 GBP = 2.31541 BGN ↑ 1 CHF = 1.78387 BGN ↓
Back Вие сте тук:Начало България (2) БСП и Манолова: Обединени сме за коренна промяна в Столична община

БСП и Манолова: Обединени сме за коренна промяна в Столична община

БСП и Манолова: Обединени сме за коренна промяна в Столична община

Основното, на което залагаме, е, че ние сме заедно и обединени за коренна промяна в управлението на Столична община. Това каза на среща между ръководството на БСП - София и кандидата за кмет на Столична община Мая Манолова лидерът на БСП – София Калоян Паргов, предаде Агенция „Фокус“. „Тази среща беше доста очаквана. Аз искам да благодаря на кандидата за кмет на София, издигнат от инициативен комитет, Мая Манолова, затова че прие нашата подкрепа на лявоцентристките сили. Тук сме да обсъдим нашата визия за развитието на София, която се съдържа в нашето споразумение, което ние обсъдихме и ще връчим на Манолова, като то залегне в нейната предизборна платформа“, каза той. „Като представители на нашите политически сили, както и Манолова като граждански кандидат, подкрепен от нашите политически сили, ние си поставяме за цел да превърнем София в една модерна европейска столица, в един чист, зелен, умен, безопасен и свързан град с открито, прозрачно и почтено управление със широко участие на гражданите. Прозрачността, професионализма и умението да общуваш със софиянци е ключово за успеха на всяко едно управление“, каза още Паргов.

Като граждански кандидат пиша своята програма за управление с гражданите на София, но също така за мен са важни и идеите на партиите, които ме подкрепят, защото по тяхно уверение те също идват от гражданите. Това заяви Манолова по време на срещата си с левите политически формации, предаде Novini.bg

Манолова бе категорична, че при победа на изборите ще промени модела на управление на столицата.

,,Без корупция и без клиентелизъм - за това е нужна подкрепата на всеки софиянец, на всяка партия'', подчерта тя.

Манолова обеща пълна ревизия на договорите по големите инвестиционни проекти, както и че ще провери какви санкции са наложени до този момент и дали те са изплатени.

Икономика

Агроминистърът:Чумата е виновна за скъпото свинско

Агроминистърът:Чумата е виновна за скъпото свинско

Скок на световните цени на храни, най-голямо е при месото и растителните масла Повишената цена на свинското месо в магазините се обяснява ка...

Прочети още:

Loading...

Култура

Спорт

Борислав Кьосев също се гласи за поста на Данчо Лазаров

Борислав Кьосев също се гласи за поста на Данчо Лазаров

Обаждат ми се хора, за да ме молят да се кандидатирам за президент на федерацията, разкри волейболната легенда

Дългогодишният член на Управит...

Прочети още:

Loading...

Свят

Земеделие