Вестник Земя

Коопмедия                      ЦКС
                      НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Пет29052020

Брой 99, Година XXXI

Валута: 1 USD = 1.77544 BGN ↓ 1 GBP = 2.17973 BGN ↓ 1 CHF = 1.83079 BGN ↓
Back Вие сте тук:Начало България (2) БСП издигна Донка Михайлова за нов мандат като кмет на Троян

БСП издигна Донка Михайлова за нов мандат като кмет на Троян

БСП издигна Донка Михайлова за нов мандат като кмет на Троян

БСП издигна кандидатурата на Донка Михайлова за трети мандат като кмет на Троян.

За това съобщи самата тя във фейсбук.

“За трети път официално беше издигната кандидатурата ми за кмет на Община Троян. Не взех лесно решението да се кандидатирам за пореден път. Мисля, че бях безкомпромисна в самооценката си - и за постиженията, и за пропуските. Получих силна подкрепа от съмишлениците и уважението на по-голяма част от опонентите, с които обсъдих това решение. Надявам се да съм права. Заради себе си и заради троянци“, написа Михайлова в социалната мрежа.

От червената организация в Троян съобщават, че номинацията на Михайлова е била утвърдена официално на общинска конференция, на която са присъствали народните представители на БСП от региона Милко Недялков и Валентина Александрова, председателят на областния съвет на БСП Минчо Казанджиев, кандидатът за кмет от БСП за община Априлци Деница Николова. 

На конференцията е била утвърдена и листата за общински съветници, както и кандидати за кметове на села, в които ще има избор. 

Водач на листата от 29 кандидати за съветници е Михайлова, а председателят на БСП Троян Росен Веселинов е втори. 

Определени са и кандидатите за кметове на селата Орешак, Калейца, Голяма Желязна, Шипково, Черни Осъм и Врабево. Остава да бъдат уточнени кандидатурите на кметове за селата Дебнево, Борима и Бели Осъм, съобщават от областния съвет на БСП.

Донка Михайлова е родена на 20 април 1959 г. в Троян. Завършва специалност „Финанси и кредит“ в Стопанска академия „Димитър А. Ценов“ в Свищов. 

Народен представител в 40-то Народно събрание от Ловеч.

България

Икономика

Култура

Спорт

Павел Върба се оправдава след загуба на Лудогорец

Наставникът на Лудогорец Павел Върба изрази мнението си, че отборът на „орлите” има нужда от още време, за да намери точния си ритъм. Това с...

Прочети още:

Loading...

Свят

Земеделие

Хлебарският бранш сипе хвалби за новия закон за храните

Хлебарският бранш сипе хвалби за новия закон за храните

Според регистъра, който се води от Агенцията за безопасност на храните, около 680-700 обекта са регистрирани като хлебопроизводители. Според...

Прочети още:

Loading...