Вестник Земя

Коопмедия            ЦКС
НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Пет23022018

Брой 38, Година XXVII

Валута: 1 USD = 1.59321 BGN1 GBP = 2.2139 BGN1 CHF = 1.69954 BGN
Back Вие сте тук:Начало България (2) Сидеров: Ако някой събори правителството, това ще е Цветанов - той налага конвенцията

Сидеров: Ако някой събори правителството, това ще е Цветанов - той налага конвенцията

Сидеров: Ако някой събори правителството, това ще е Цветанов - той налага конвенцията

Цветан Цветанов е основният двигател, който движи и налага приемането на скандалната Истанбулска конвенция. Не премиерът Борисов, защото той е наясно с настроенията на хората. Цветанов е човекът, който в Парламента и извън него настоява и въздейства да се придвижи Истанбулската конвенция в България, а медиите са инструментът му. Трябва да е ясно на всички българи, че той тика и налага ратифицирането и приемането ѝ в Народното събрание, заяви лидерът на „Атака” по телевизия „Алфа”. Ако някой събори правителството, това ще бъде Цветан Цветанов, заради този подход и начин, по който се опитва да прокарва неща, които не се харесват и не се приемат от българския народ . Той също така се опитва да влияе и на коалиционния ми партньор Валери Симеонов, с когото се чуват по няколко пъти на ден, коментира още Волен Сидеров, цитиран от Епицентър. Цветанов идва по няколко пъти на ден в стаята и ни в парламента и казва: “Няма ли да мине Конвенцията?“, аз отговарям: “Няма!“ и на следващия ден той пак идва, обясни Сидеров активността на шефа на ПГ на ГЕРБ във връзка с приемането на скандалния документ. Сидеров повтори тезата от участието си в БНТ, че ако НФСБ подкрепи Истанбулската конвенция, Сидеров ще оттегли депутати от ПГ на „Обединени патриоти” и ще подаде оставка като председател на групата. Ако има депутати, които не са в пленарната зала, за да гласуват против, а след това не напуснат групата, аз ще се оттегля, допълни Сидеров.

България

Икономика

Култура

Спорт

Съдийски синове получиха наряди за Първа лига

Съдийски синове получиха наряди за Първа лига

Ангел Ангелов ще ръководи ЦСКА – Черно море, а Стефан Апостолов – Септември - Левски

Ангел Ангелов беше определен за съдия на мача от 22-рия …

Прочети още:

Loading...

Свят

Земеделие