Вестник Земя

Коопмедия            ЦКС
НАЦИОНАЛЕН КООПЕРАТИВЕН ВСЕКИДНЕВНИК

Вестник Земя - първа страница

Пон21052018

Брой 98, Година XXVII

Валута: 1 USD = 1.66016 BGN1 GBP = 2.23971 BGN1 CHF = 1.66128 BGN
Back Вие сте тук:Начало България (2) Манолова призова жените да отделят време за профилактика

Манолова призова жените да отделят време за профилактика

“Под­к­репата, вдъх­ването на кураж, на сила за живот, на жени с диаг­ноза рак на гър­дата е трудно, но е много важно“, това заяви омбуд­с­манът Мая Манолова.

Когато Манолова е чула диаг­нозата, под­к­репата на близ­ките й е помог­нала най-много и е била най-важна.

“Диаг­нозата съв­падна с моето решение да оставя политиката и да се включа в със­тезанието за омбуд­с­ман“, каза Манолова.

Половин година преди диаг­нозата, Манолова е организирала без­п­латни прег­леди за шивачки в Кюс­тен­дил. Тогава лекарите, които са прег­леж­дали жените, многок­ратно са й казали да отдели време и да я прег­ледат.

“Тогава аз не отделих тези 10 минути. Когато половин година по-късно чух диаг­нозата при един профилак­тичен прег­лед, това бе най– големият ми кош­мар. Бях бясна на себе си“, каза Манолова и призова хората да отделят време, за да се прег­ледат.

“Ако не за себе си, нап­равете го за близ­ките си, които ви обичат“, допълни тя.

България

Икономика

Loading...

Култура

Спорт

Черно море на бараж за Лига Европа

Черно море на бараж за Лига Европа

Треньорът на Бруно Акрапович остава, категоричен е собственикът на Локомотив (Пд)

Черно море измъкна 2:2 при гос­туването на Локомотив (Пл…

Прочети още:

Loading...

Свят

Земеделие

Бунт на розопроизводителите

Бунт на розоп­роиз­водителите

Изкупната цена са срина тотално, дестилериите дават по 1,60 за килограм набран цвят

Розоп­роиз­водители блокираха в ран­ния съботен ден пътя към…

Прочети още:

Loading...